+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl

Aktualności

In Aktualności Posted
Szanowni Państwo, W związku z sprzedażą przedsiębiorstwa GM Records Marek Grela (w upadłości likwidacyjnej) pragnę serdecznie podziękować współpracownikom oraz kontrahentom za dotychczasową niespełna  10 letnia współpracę, znakomite relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i dobrą atmosferę naszych kontaktów zawodowych. Mam nadzieję, że pozostawiam GM Records w dobrych rękach. Jestem przekonany, że z tak profesjonalnym zespołem, […]
Więcej

Zakopower – Kolędowo

In Aktualności Posted
Święta Bożego narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W świąteczny nastrój wprowadzi nas wyjątkowy album Kolędowy Zakopower, w edycji specjalnej, wzbogaconej o nowe utwory. Produkcja: GM Records.
Więcej

Nowości od U Know Me Records!

In Aktualności Posted
The KDMS to międzynarodowy projekt koncertowy, za który odpowiedzialni są pochodzący ze Śląska producent Maksymilian Skiba oraz brytyjska wokalistka Kathy Diamond. Ich muzykę można usłyszeć w klubach na całym świecie. Mieszkają w Londynie, grali już na kilku kontynentach.
Więcej

Premiera płyty. Filipinki na winylu po 46. latach!

In Aktualności Posted
Nie wierz chłopcom to trzecia polska płyta długogrająca zespołu Filipinki, która pierwotnie miała ukazać się jesienią 1970 r. Piosenki przeznaczone na longplay Nie wierz chłopcom weszły do repertuaru grupy na przełomie 1969 i 1970 r., a publiczności prezentowane były podczas trasy koncertowej Filipinki i Bez Atu – Nie wierz chłopcom.
Więcej
page 1 of 18