+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

Cool Kids of Death – premiera na winylu!

0

Cool Kids Of Death jest debiutanckim albumem grupy, na który składają się dwie 180 gramowe płyty długogrające: czarna oraz biała. Dodatkowo album zawiera unikalny singiel 7”, z nie wydanymi nigdy wcześniej utworami Kopia Kopii i Spotkam Cię. Wydawnictwo zamknięte jest w pięknej okładce typu gatefold, z oryginalnymi wewnętrznymi kopertami, oraz wkładką specjalnie zaprojektowaną przez Krzysztofa Ostrowskiego – wokalistę CKOD.

Album Cool Kids Of Death pierwotnie masterował Jacek Gawłowski, który zrobił mastering płyt dla zespołów Drogi, T.Love, Kayah i wielu innych znanych artystów. Utwory na płytę winylową zostały zremasterowane przez klawiszowca zespołu CKOD, Kamila Łazikowskiego z oryginalnych materiałów źródłowych, a nie z płyty CD.

Obojętnie obok muzyki CKOD nie da się przejść. Ich płyty w wersji winylowej na pewno staną się kolekcjonerskim rarytasem.

Ciekawostką jest, to że nikt po ‘89 roku nie wytłoczył w Polsce płyty 7”, więc singiel CKOD jest także wyjątkowym, historycznym wydarzeniem – symbolicznym wznowieniem kultury winylowej w Polsce.

Wydawcą tego wyjątkowo ekskluzywnego albumu jest Winylowo Records. Tomasz „Pan Winyl” Olszewski, Tomasz Łagutko i Arkadiusz Zagajewski odwiedzili GM Records aby osobiście ponumerować płyty z nakładu.

 

Album możemy kupić w sklepie Winylowo:
http://goo.gl/99bcFD