+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Media o nas - publikacje

GM Records na Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane

0

W dniach od 27 do 29 listopada braliśmy udział w Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane w Warszawie. W tych dniach swoją oficjalną premierę miała dedykowana marka GM Records Vinyl, która będzie reprezentowała nasze winylowe produkcje.

Odwiedzający nasze stoisko mogli zapoznać się z ofertą gramofonów z portfolio firmy Comtel Group, wyłącznego dystrybutora na Polskę produktów Hiszpańskiej marki LAUSON.

Gośćmi GM Records byli Jerzy Owsiak, Tomasz Zeliszewski, Mieczysław Jurecki oraz Piotr Metz. Na miejscu odsłuchaliśmy fragmenty pierwszej winylowej produkcji, wytłoczonej w Polsce po prawie 25-letniej przerwie: albumu Budki Suflera, Cień Wielkiej Góry live z Przystanku Woodstock. Wydawcą płyty jest firma Złoty Melon. Winyl wytłoczony jako pierwszy zostanie przekazany na licytację podczas 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Skąd decyzja o tłoczeniu płyt winylowych w GM Records? Co o powrocie polskich winyli powiedzieli nasi Goście? Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z Targów.