+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

Hity Kina Dzieci premierowo na DVD!

0

Przeżyć filmową przygodę w kinie – coś wspaniałego! Festiwal Kino Dzieci dostarcza wielu filmowych wrażeń i poznaje widzów z niezwykłymi, sympatycznymi bohaterami. 15 września mają swoją premierę aż 3 nowe filmy na DVD, wykonane w GM Records!

Razem z 3. edycją festiwalu Kino Dzieci, najmłodsi widzowie mogą zabrać ulubionych bohaterów poprzednich edycji do domu! Oto filmowe hity na DVD:

Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele – przygody dwójki przedszkolaków przeplatane piosenkami i animowanymi fragmentami to opowieść o przyjaźni, ale i o trudnościach związanych z nowymi sytuacjami w życiu pięciolatków, takimi jak pierwszy dzień w przedszkolu czy poznawanie nowych koleżanek i kolegów.

Kacper i Emma – zimowe wakacje (nowość!) – druga część przygód sympatycznych przedszkolaków. Tym razem Kacper i Emma wyjeżdżają na ferie zimowe, w trakcie których ich przyjaźń zostanie wystawiona na poważną próbę.

Magiczne święta Kacpra i Emmy (nowość!) – Kacper i Emma przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia, ale wygląda na to, że uroczystość nie będzie taka, jak sobie wymarzyli. Nawet śnieg nie chce spać! Kto może pomóc? Może sam św. Mikołaj?

Hokus-pokus, Albercie Albertsonie (nowość!) – sześcioletni Albert marzy o tym, by mieć psa. Właśnie takiego, jakiego ma magik z sąsiedztwa. A może by tak użyć magii i w ten sposób spełnić swoje największe marzenie?

Powyższe tytuły będzie można kupić od 15.09.2016 w sklepie internetowym T-mobile Nowe Horyzonty:
http://www.nowehoryzonty.pl/sklep.do