+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

Kalejdoskopy z płyt, czyli GM Records na pikniku

0

22 czerwca w Parku Praskim odbył się Piknik Warszawski Kalejdoskop Edukacyjny, organizowany przez Fundację Bo Warto. To inicjatywa edukacyjna mająca na celu prezentację i promocję oferty organizacji pozarządowych, działających w sferze oświaty i wychowania, zwłaszcza tych stowarzyszeń i fundacji, które współpracują z Biurem Edukacji m.st. Warszawy oraz warszawskimi placówkami oświatowym.

W ramach współpracy z Fundacją, GM Records przekazało kilkaset płyt CD przeznaczonych do recyklingu na piknikową zabawę – produkcję kalejdoskopów, które tworzone były własnoręcznie przez małych i nie tylko 🙂 uczestników.

„Warszawski Kalejdoskop Edukacyjny miał wiele ważnych elementów i motywów, ale… miał też swoją symbolikę: edukacyjno/wiedzowe JABŁKO i perspektywiczną różnorodność zawartą w KALEJDOSKOPIE. JABŁKA zostały pozyskane w sposób naturalny , ale KALEJDOSKOPY tworzone były własnoręcznie i non-stop podczas naszego PIKNIKU przez uczestników i organizatorów. Ważnym kalejdoskopowym budulcem były lustrzane powierzchnie i w tej kwestii z życzliwą pomocą przybyła nam firma GMRecords, która przekazała kilkaset ”testowych” płyt CD na piknikową produkcję kalejdoskopów. Serdecznie dziękujemy za to materiałowe wsparcie” -powiedziała Renata Wardecka, Prezes Fundacji BoWarto

Więcej informacji o Fundacji na stronie http://www.fundacjabowarto.pl/