+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

Nowość na winylu! Ania Rusowicz i Goście Flower Power

0

12.05.2016 to dzień premiery płyty winylowej z zarejestrowanym koncertem Ani Rusowicz „Flower Power”. To już trzeci winyl – po Budce Suflera i GrubSonie – wydany przez Złotego Melona. A już niebawem kolejna premiera na czarnym krążku.

Podczas ubiegłorocznego Przystanku Woodstock Ania Rusowicz i jej band przygotowali projekt „Flower Power” w oparciu o wybrane standardy muzyki lat 60-tych. Na festiwalowej scenie Ani gościła między innymi Dawida Podsiadło, Natalię Przybysz, Keva Foxa.

Wyjątkowy koncert, który w każdym elemencie najlepiej ilustruje tytuł projektu – „Flower Power”. Zobaczcie ten koncert, który dla niektórych opowiada historię muzyki i przypomina piękne i kolorowe czasy, które odbiły niesamowite piętno nie tylko na muzyce, ale i obyczajowości i polityce. 12 utworów, które znajdziecie na płycie, przelatuje jak mgnienie! Gwarantujemy Wam dobry nastrój, szybsze bicie serca i melodie w głowie, które jeszcze długo, długo będą Wam przypominać o projekcie „Flower Power”. Winyl dla rodziców, winyl dla Was.

JUREK OWSIAK

Gorąco zachęcamy do kupna płyty w sklepie internetowym SiemaShop: http://siemashop.pl/product/show/1422