+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

Nowość na winylu od Asfalt Records!

0

Rasmentalism, 1985. Dwupłytowe wydanie specjalne na czerwonym winylu, w nakładzie limitowanym 300 egzemplarzy. Wykonanie: GM Records.

Po sukcesie na CD, przyszedł czas na winylowe wydanie albumu hip – hopowej grupy. Zobaczmy, co o albumie powiedział Ras z Rasmentalism:

…Razem z Kamilem zrobiliśmy płytę dla mentalnie dorosłych, bez względu na to w jakim są wieku. To nasz najbardziej świadomy album. Historie tutaj opowiedziane są albo oddaniem 1:1 sytuacji w których się znalazłem, albo relacją z miejsca gdzie dorastałem albo zainspirowane są życiem bliskich mi osób. Wszystkie numery powstały od podstaw na naszych wspólnych sesjach w studio. Nie było „wysyłania bitów”. Od początku nagrań nie mieliśmy w głowie żadnej daty premiery, żadnego deadlinu od wydawcy, żadnej presji oczekiwań. Po prostu ją nagraliśmy. Gości nie jest dużo, ale tylko oni mogli dotrzymać tempa, o które nam chodziło. Mamy nadzieję, że ludzie słuchając tego albumu będą czuli się tak, jakby poszli do kina na „Listy do M”, a naprawdę obejrzeli „Szósty zmysł”. 1985 to nasz rocznik.

Źródło: asfaltshop.pl

Album kupimy tu:  http://asfaltshop.pl/product/6690-rasmentalism-1985-2lp/

Zobaczcie, jak powstawały krążki: