+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl

Jedyna w Polsce tłocznia płyt winylowych

WITAMY W WM FONO

GM Records jest pierwszą tłocznią nośników optycznych i jedyną tłocznią płyt winylowych w Polsce. Od momentu powstania firmy tj. od 1 czerwca 1990r. siła marki jest synonimem jakości obrazu, dźwięku, zaawansowania technologicznego oraz ciągłego dążenia do doskonałości, co pozwala GM Records konkurować na rynkach światowych. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę: authoringu, premasteringu, masteringu, tłoczenia płyt CD, DVD i winylowych, zabezpieczania ich przed nielegalnym kopiowaniem, nadruku, konfekcji i transportu w dowolne miejsce w Europie.

O konkurencyjności GM Records na rynku świadczy przede wszystkim kompleksowość usług dostarczanych klientom. Proces produkcji płyty to szereg etapów, a każdy z nich może być zrealizowany w GM Records. Jako jedyni posiadamy własne studio authoringowo – dźwiękowe. Ponadto oferujemy również pełen zakres usług konfekcjonowania nawet najbardziej niestandardowych zleceń.

Zaufało nam wiele gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej. Pracujemy m.in. na rzecz klientów indywidualnych oraz największych firm fonograficznych, wydawnictw prasowych, agencji reklamowych, dystrybutorów i producentów filmów, instytucji, przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych.

Jakość

Laboratoryjne warunki, wzorowa wręcz dokładność i skrupulatna kontrola każdego z produktów to tylko niektóre z naszych atutów. Jakość nośników sprawdzana jest na każdym etapie produkcji.

Przewagę konkurencyjną zdobywamy dzięki najnowszym technologiom oraz fachowemu personelowi. Zadowolenie klienta jest nadrzędną wartością, którą kierujemy się we wszystkich działaniach firmy.

Gwarantem jakości usług GM Records są posiadane licencje, które pozwalają nam na zwielokrotnianie nośników optycznych (CD i DVD):

  • One Red
  • MPEG LA
  • DVD6C (tzw. Toshiba)
  • DVD FLLC
  • Philips

Dbałość o środowisko

GM Records prowadzi intensywny program dla wszystkich rodzajów odpadów, które mogą być poddane recyklingowi, łącznie ze skrawkami papieru czy odpadami z tworzyw sztucznych z przekroczenia produkcji lub odrzutów, natomiast do zadruku płyt używane są ekologiczne farby, wiodących europejskich producentów (Marabu, Ruco, Sericol i Sicpa).

NASZE UMIEJĘTNOŚCI I SPECJALIZACJE

Czym się zajmujemy.

Authoring

Własne studio pozwala nam na przygotowanie materiału, który ma znaleźć się na płycie, do dalszych procesów produkcyjnych.

Czytaj dalej

Mastering

Najwyższej klasy własne laboratorium, pozwala na przygotowanie odpowiednich matryc, będących wzorcem do tłoczenia.

Czytaj dalej

Studio dźwiękowe

Własne studio, a w nim m.in. rekonstrukcja i czyszczenie nagrań dźwiękowych, profesjonalne przygotowanie dźwięku do płyt.

Czytaj dalej

Tłoczenie nośników optycznych

Wszystkie dostępne typy i formaty nośników optycznych. GM Records jest jedyną tłocznią, która oferuje płyty Mini CD oraz Mini DVD.

Czytaj dalej

Tłoczenie płyt winylowych

Wszystkie dostępne typy i formaty nośników analogowych. GM Records jest jedyną tłocznią płyt winylowych
w Polsce.

Czytaj dalej

Nadruki na płytach

Własne studio DTP i drukarnia. Park maszynowy oparty jest na maszynach drukujących w technologii sitodrukowej oraz offsetowej.

Czytaj dalej

Opakowania

Oprócz standardowych opakowań, oferujemy oryginalne przygotowanie, na specjalne zamówienie. Zapraszamy do galerii.

Czytaj dalej

Konfekcja

Dwie metody pakowania: maszynowa i ręczna to nieograniczone możliwości. Czego nie zrobią automaty, zostanie zapakowane ręcznie.

Czytaj dalej

Prepress

Oferujemy usługi DTP, wykonujemy kontraktowe wzory kolorystyczne, świadczymy usługi w zakresie naświetlania klisz poligraficznych.

Czytaj dalej

Kopiowanie

Niski nakład, szybkość realizacji, firmowe duplikatory, najlepszej jakości płyty dostępne na rynku, znanych i sprawdzonych producentów.

Czytaj dalej

NASI KLIENCI

Cieszymy się, że mogliśmy pracować dla: