+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

Polskie winyle wracają!

0

Szanowni Państwo,

GM Records to pionier na rynku nośników optycznych. Zaufały nam czołowe wytwórnie fonograficzne, oraz wydawcy w kraju i za granicą. Nasze 25- letnie doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług.

 

2015 jest dla nas rokiem szczególnym. Za nami 25 lat działalności, przed nami nowe pomysły i nowe wyzwania, zawsze w trosce o zadowolenie naszych klientów. Świadomi najnowszych tendencji na rynku muzycznym, obserwujemy  renesans popularności płyt winylowych. Po latach cyfryzacji, fani zatęsknili za fizycznymi nośnikami dźwięku. Większość artystów, oprócz materiału na nośniku optycznym, wydaje winylowe wersje swoich produkcji. Niestety, do tej pory polscy fani musieli długo czekać na premierę ulubionej produkcji na winylu. Od blisko 25 lat płyty winylowe nie były tłoczone w Polsce. Usługi tłoczenia winyli zamawiano za granicą, czekając na produkcję nawet kilka miesięcy.

Długie terminy oczekiwania to już przeszłość! W odpowiedzi na potrzeby rynku i Naszych Klientów – od grudnia 2015 rozpoczynamy tłoczenie winyli w GM Records! Już wkrótce będzie możliwe wydanie produkcji muzycznej na płytach CD i winylach w tym samym czasie!

Dedykowana marka GM Records Vinyl będzie reprezentowała nasze winylowe produkcje.

 

Pierwszą winylową płytą, wytłoczoną w Polsce po prawie 25-letniej przerwie, jest koncertowy album Budki Suflera, Cień Wielkiej Góry live z Przystanku Woodstock, wydany przez firmę Złoty Melon. Winyl wytłoczony jako pierwszy zostanie przekazany na licytację podczas 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2016 roku.

 

Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane:Zapraszamy do spotkania z nami podczas Europejskich Targów Muzycznych Co Jest grane w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki, od 27 do 29 listopada. Znajdą nas Państwo w Sali Marmurowej, na stoisku numer 5. W sobotę, 28 listopada, od godziny 12 do 14, naszymi gośćmi będą Jerzy Owsiak, Tomasz Zeliszewski oraz Piotr Metz, którzy opowiedzą o winylowej produkcji Budki Suflera. Będzie nam ogromnie miło Państwa gościć.