+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

7.10.2015: premiera albumu Miuosha „Ulice Bogów”

0

Oczekiwany przez fanów album został w całości wyprodukowany przez jednego producenta – Fleczera. Artysta oddaje w nasze ręce porcję wyśmienitego polskiego rapu, w którym gościnnie usłyszymy Budkę Suflera, Kasię Golomską i formację The Voices.

 

Miuosh (Miłosz Borycki) to raper z imponującym dorobkiem artystycznym na koncie: 12 albumów studyjnych, sześć Złotych Płyt, jedna Platynowa, wspólne koncerty i album z Radzimirem Dębskim i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia.

Spośród dotychczasowego dorobku Miousha, ten krążek zapowiada się jako najmocniejszy w dyskografii Rapera. Do pracy nad tym wydawnictwem wytwórnia Fandango Records zaangażowała najlepszych w Polsce realizatorów dźwięku, specjalistów od masteringu, twórców wideoklipów i grafików – specjalnie po to, aby album „Ulice Bogów” był dopracowany w największym możliwym stopniu. Wydawnictwo posiada niezwykłą oprawę projektu Forina, wielokrotnie nagradzanego autora znanych okładek. Album wyróżni się na sklepowych półkach: płyta umieszczona w kopercie z drukowanym rewersem, dwa niezwykłe booklety składane w harmonijkę, a to wszystko spakowane w specjalne pudełko, uszlachetnione błyszczącą folią.

 

Zachęcamy do nabycia tej wyjątkowej produkcji.