+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

Premiera koncertowego albumu Urszuli z Przystanku Woodstock

0

20 listopada będzie miała miejsce premiera dwupłytowego albumu Urszula LIVE „Biała droga” z zapisem koncertu Artystki, zarejestrowanego na 21 Przystanku Woodstock. Będzie to już 59 krążek, wydany przez Firmę Złoty Melon, zawierający zapis muzyki prezentowanej na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

 

Woodstockowy koncert Urszuli odbył się na scenie Akademii Sztuk Przepięknych. Jego motywem przewodnim była 25 rocznica wydania jednego z najważniejszych albumów Artystki, a także jednego z najważniejszych dzieł polskiej sceny rockowej – albumu zatytułowanego „Biała droga”.

Dwupłytowy (CD + DVD) album zawiera 14 przebojowych utworów, oraz materiał bonusowy DVD, gdzie znajdziemy min. koncertowe bisy i making of. Zrealizowaną przez GM Records produkcję wyróżnia unikalna oprawa, w barwach charakterystycznych dla Firmy Złoty Melon. Płyty, z bajecznie kolorowymi nadrukami, zostały spakowane w digipack, uszlachetniony błyszczącą folią. Towarzyszący booklet, wsunięty w skrzydło, zawiera zdjęcia z niezapomnianego Woodstockowego koncertu.

Płytę można zamówić na stronie Siemashopu: siemashop.pl