+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

Premiera koncertu zespołu COMA na winylu!

0

Wydawnictwo Złoty Melon jest największym wydawcą płyt koncertowych w Polsce. Z ogromną przyjemnością wykonaliśmy wspólnie kolejną, już czwartą produkcję winylową: COMA live PRZYSTANEK WOODSTOCK 2014. Piękne, dwupłytowe wydawnictwo oddaje atmosferę wyjątkowego koncertu Comy podczas Przystanku Woodstock.

…koncert stał się spektaklem, który od początku do końca trzymał w ogromnym napięciu. Piotr pozwalał sobie na improwizację i wniknięcie w atmosferę wielusettysięcznego tłumu. Tak jakby momentami w sposób czarodziejski przechodził z jednej strony lustra na drugą. Raz jest artystą, raz elementem publiczności, ale przede wszystkim stał się mistrzem wielkiego rockowego show. Coma brzmi nowocześnie, wydobywa absolutnie wszystko, co można wyciągnąć z festiwalowej aparatury, a na tłum spadają dźwięki doskonale wymyślone, przetworzone.

JUREK OWSIAK

Nie muszę już chyba nic więcej dodawać…Wiem na pewno, że cała nasza ekipa na wszystkich spotkaniach z producentami koncertów i festiwali na świecie będzie zapewniać, że polska Coma jest najbardziej rockowym pomysłem do zaproponowania publiczności w każdym zakątku naszego globu. Jeden z najpiękniejszych, niezapomnianych woodstockowych koncertów macie teraz przed sobą. Czekają Was emocje  i to jakie!

JUREK OWSIAK

Zachęcamy do zakupu tej wyjątkowej płyty w SiemaShop:
http://siemashop.pl/product/show/1480