+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

Premiera płyty! Marcin Patrzałek z wizytą w GM Records

0

Marcin Patrzałek to szesnastoletni mistrz gry gitarowej, który dał się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie Must Be The Music. Wygrał program nie tylko z tytułem wirtuoza gitary, ale też jako najmłodszy laureat programu. Jest uważany za jednego z nielicznych, jeśli nie jedynego artystę, który w wieku 16 lat opanował grę na trzech rodzajach gitar na poziomie wirtuozerskim.

Jego szerokie umiejętności znajdują wyraz w debiutanckim albumie, który nosi tytuł „HUSH”. Album składa się z 10 utworów. Są to głównie kompozycje własne Marcina, rozpisane na wiele instrumentów. Wiodącym instrumentem jest oczywiście gitara akustyczna.

Marcin stara się wypracować swój własny styl gry, co słychać w kompozycjach zaprezentowanych na płycie. Melodie gitary wspierane są przez sekcje smyczkowe, perkusję, pianino oraz instrumenty elektroniczne co tworzy niepowtarzalny klimat, przestrzeń i głębię wyrazu. Aranżacja płyty nie jest przypadkowa. Tworzy ona pełny emocji przekaz.

Przed premierą krążka Marcin odwiedził GM Records, gdzie osobiście podpisał egzemplarze płyt dla fanów. Album z autografem możemy kupić tu:

http://www.mymusicshop.pl/pl/p/Marcin-Patrzalek-Hush-CD-z-autografem/790