+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

Premiera! Posłuchaj, jak brzmi płyta WINYLOWA, wytłoczona w Polsce po blisko 25-letniej przerwie

0

GM Records, Złoty Melon oraz Budka Suflera z wielką przyjemnością informują o pierwszym wydawnictwie winylowym wyprodukowanym po wielu latach w Polsce! Jest to historyczny koncert Budki Suflera „Cień Wielkiej Góry”, zarejestrowany w 2014 roku na 20 Przystanku Woodstock.

Ten wyjątkowy, kolekcjonerski album składa się z 2 płyt LP.

 

Pierwszy wytłoczony egzemplarz zostanie przekazany na charytatywną licytację na rzecz 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

I teraz moja osobista instrukcja – wysłuchaj pierwszy raz w skupieniu tej płyty bardzo głośno. Niech otoczą Cię wszystkie dźwięki muzyki, którą zespół stworzył 40 lat temu. Muzyki pełnej niezwykłych dźwięków i pięknych głosów, które zachwycały zarówno wtedy, jak i teraz. Przypomnijcie sobie Wasze bycie wtedy, kiedy pierwszy raz usłyszeliście „Cień Wielkiej Góry”. Rozbrzmiewająca muzyka przegoni Was po wszystkich zakamarkach duszy w poszukiwaniu atmosfery, klimatu i znajomych obrazów. Odlecicie! Obiecuję.

Jurek Owsiak

Jeszcze chyba nigdy nie widziałem ich tak skupionych i, nie bójmy się tego słowa, STREMOWANYCH. Ani w Carnegie Hall w Nowym Jorku, ani w Village Recorders Studio w Los Angeles. Mimo próby, na której kompletnie zdezorganizowali pracę strażaków, którzy na pierwsze znajome dźwięki porzucili stanowiska pracy i popędzili pod scenę. I po której wiadomo było, że będzie pięknie. I było. I okazało się, że ich muzyka to ponadczasowy kanon łączący WSZYSTKIE pokolenia.

Piotr Metz

 

Gorąco zachęcamy do nabycia tej produkcji na SiemaShop, jest dostępna pod adresem: http://siemashop.pl/product/show/1379

 

Jak powstawał ten wyjątkowy album? Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.