+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

Prepress – nowa usługa w ofercie GM Records

0

Celem GM Records, poprzez rozszerzenie dotychczasowej oferty, jest chęć zagwarantowania klientom całościowej obsługi w zakresie realizacji swoich produkcji.

Oferujemy:

  • druk proofów,
  • przygotowanie form kopiowych, oraz
  • prace z zakresu przygotowania materiałów cyfrowych do druku pod kątem DTP.

Nowe usługi w zakresie prepress skierowane są do drukarni oraz klientów, którzy nie posiadają własnego zaplecza technicznego, co oznacza, że zmuszeni są do zlecania prac w zakresie prepressu zewnętrznym firmom.

Klienci zyskują możliwość realizacji proofa jako wzór koloru w miejscu zlecania produkcji, oszczędzając tym samym swój czas bez konieczności poszukiwania odpowiedniej drukarni, oraz ograniczając koszty.

Realizując proof w miejscu realizacji produkcji, mamy również pewność, że będzie zgodny z docelowym projektem, a kolory na nim są prawidłowe. Istotne jest również, że od samego początku, w sytuacji kiedy proof jest niezbędny w początkowej fazie przygotowywania projektu, gwarantuje kontrolę nad kolorem, co jest ważne przy generowaniu pliku produkcyjnego.

Posiadamy Certyfikat Ugra/Fogra, który stanowi dowód zgodności kolorów ze standardem.
Certyfikowany proof cyfrowy to najlepsza metoda sprawdzenia pracy przed drukiem.

Usługi prepress niosą wiele korzyści:

zwiększają możliwości GM Records w zapewnianiu swoim klientom kompleksowych usług, wysokiej jakości i maksymalnie skutecznej zgodności projektu z docelową produkcją.

Więcej szczegółów na temat nowej usługi znajduje się tutaj: