+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

Świąteczne propozycje My Music!

0

Po inspiracje na świąteczne prezenty zapraszamy już teraz na www.mymusicshop.pl. Dzięki wybranym albumom możemy już teraz poczuć klimat nadchodzących świąt.

Jazz Christmas & The City. Platinum Edition

Czteropłytowy album jest ponadczasową składanką, zawierającą świąteczne, jazzowe evergreeny, które idealnie wypełnią ten szczególny czas.

Utwory takich sław, jak: Dean Martin „Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!”, Peggy Lee „Santa Claus Is Coming To Town”, Frank Sinatra „Jingle Bells”, Ella Fitzgerald „The Christmas Song””, Patti Page „Jingle Bells” dodadzą magii świętom. Ekskluzywna kompilacja to idealny pomysł na prezent dla najbardziej wymagających fanów muzyki oraz miłośników świątecznych przebojów.

Kids & The City. Christmas Edition

Czteropłytowy album to zbiór utworów muzycznych utrzymanych w świątecznym klimacie. Jest to wyjątkowa kompilacja, stworzona z myślą o najmłodszych słuchaczach. Zestaw specjalnie wyselekcjonowanych świątecznych piosenek, które umilą maluchom spędzanie grudniowych chwil. Ta propozycja to radosne, polskie przeboje, w niebanalnych aranżacjach, stworzone z myślą o naszych milusińskich.

Tabb & Sound’n’Grace – ATOM (REEDYCJA)

Utwór „Święta Będą Cały Rok” Tabb & Sound’n’Grace jest jak zapowiedź nadchodzących świąt. Ten znany singiel promuje specjalny album Atom (Reedycja), wytłoczony w GM Records. Po sukcesie płyty „Atom”, która w błyskawicznym tempie uzyskała status złotej płyty i spotkała się z pozytywnym odbiorem zarówno fanów jak i krytyków muzycznych, Tabb & Sound’n’Grace przygotowali specjalny dwupłytowy album. Oprócz znanych z 1 edycji przebojów, na krążkach znajdziemy także hit promujący film „Listy do M. 2”, oraz tradycyjne kolędy i świeckie piosenki o charakterze świątecznym.

Sny domowe, sny anielskie

Charytatywny singiel Justyny Steczkowskiej i Artura Andrusa.

Słuchając tego singla przywołacie do swoich „Domowych snów” dobre anioły, które będą chronić Wasz dom i Waszą miłość

– mówi o nagranej wspólnie z Arturem Andrusem piosence Justyna Steczkowska. Dochód ze sprzedaży singla zostanie przekazany na dom „Ufność” w Częstochowie, który z wielką miłością opiekuje się dziećmi.