+48 22 872 27 22gm@gmrecords.pl
Aktualności

Zespół Red Lips z wizytą w GM Records!

0

Grupa Red Lips powstała w 2010 roku, to półfinalista pierwszej edycji programu „Must Be The Music – tylko muzyka”. Niespełna rok od premiery swojego debiutanckiego krążka, mają na swoim koncie złotą płytę, a za utwór „To co nam było”, którym szturmem podbili stacje radiowe, otrzymali SuperJedynkę 2014 na festiwalu w Opolu. Zdecydowanie był to jeden z największych przebojów lata 2013 r. Na swoim koncie maja jeszcze trzy inne single, które osiągały czołowe notowania na listach przebojów.

Talent wokalistki Joanny Czarneckiej „Rudej” został doceniony przez takich weteranów sceny jak zespół Budka Suflera, kiedy to otrzymała zaproszenie do pożegnalnego benefisu w Katowickim spodku w duecie z Izabelą Trojanowską.

 

W ramach podziękowania dla fanów, zespół przygotował wydanie specjalne swojego debiutanckiego krążka. Limitowana edycja dwupłytowa zawiera: reedycję debiutanckiego albumu oraz akustyczną EP-kę pt. ”Akustycznie”. Dodatkową niespodzianką od zespołu są autografy na każdej z książeczek-bookletów, złożone własnoręcznie podczas wizyty w GM Records.

 

 

Zespół RED LIPS podczas wizyty w GM Records

Wydanie wyróżnia nowy śnieżnobiały layout pierwotnie czarnej okładki. To wszystko, spakowane w Super Jewel Box, oraz specjalnie skrojone etui, uszlachetnione wybiórczym lakierem UV, pozwala na wyróżnienie tego egzemplarza na półkach sklepów muzycznych. To wszystko składa się na limitowane wydanie specjalne wyprodukowane w GM Records.

GM Records życzy tłumów na koncertach!