Kto nie słyszał o odmianie critical? Sama nazwa wystarczająco dobrze wskazuje, w czym tkwi istota tej odmiany. Cieszy się popularnością na całym świecie, a kolekcjonerzy chętnie wybierają nasionka critical i umieszczają w swojej kolekcji. Wielu odbiorców posiada specjalne, wyodrębnione miejsce właśnie dla nasion critical, traktując je jako ukoronowanie swojej „konopnej gablotki”. Poniżej przyglądamy się tej odmianie ze szczegółami. Podpowiadamy dlaczego jest tak popularna wśród kolekcjonerów, jak wygląda historia jej powstania oraz gdzie warto zaopatrywać się w wysokiej jakości nasiona odmiany Critical Kush. 

Critical Kush – dla mniej i bardziej wprawionych kolekcjonerów 

Critical Kush posiada wyjątkowo specyficzną dawkę genów, wyselekcjonowanych w wyniku wielu lat krzyżowania i poszukiwania optymalnej odmiany. W rezultacie Critical Kush to odmiana obfitująca w THC oraz inne substancje z grupy kannabinoidów. Critical Kush na trwałe zyskała sobie uznanie wielu odbiorców, którzy docenili jej wyjątkowe, wewnętrzne piękno. 

Po raz pierwszy nasiona Critical Kush zostały uzyskane przez kultowe Royal Queen Seeds. Ich celem było stworzenie nowej odmiany, która obfitowała w geny indica. By osiągnąć ten cel, zgromadzono niemal wszystkie dostępne wówczas odmiany indica, spośród których wyselekcjonowano dwie uważane za najbardziej intensywne i atrakcyjne. Z ich skrzyżowania powstała critical, czyli odmiana będąca bezpośrednim przodkiem Critical Kush. 

Critical stało się podstawą dla dalszych rozbudowanych krzyżówek. Jej geny wykorzystano do połączenia z innymi, atrakcyjnymi odmianami konopi – Afghan oraz Skunk. W dalszych eksperymentach ważną rolę odegrała także odmiana Og Kush. 

Powstałe w ten sposób Critical Kush odziedziczyło wyjątkowo atrakcyjną pulę genów. Chodzi szczególnie o geny pochodzące od odmian indica, które spowodowały również podwyższony poziom stężenia THC oraz naturalnych terpenów. 

Warto przy tym podkreślić, że dzięki rozbudowanym eksperymentom i pracom nad Critical Kush, hodowla odmian indica zyskała sobie nowych amatorów na całym świecie, a powstałe przy okazji odmiany dodatkowe są do dziś stosowane przez różnych odbiorców. 

Critical Kush w Twojej kolekcji 

Nasiona marihuany Critical Kush są łatwo dostępne na całym świecie, w tym również w naszym kraju. Bez problemu możesz zaopatrzyć się w kolekcjonerskie nasiona Critical Kush bez wychodzenia z domu. Zamówienie możesz złożyć w jednym z wielu internetowych sklepów konopnych, oferujących rozmaite odmiany nasion dedykowanych dla kolekcjonerów. 

Nasiona Critical Kush są pod tym względem stosunkowo tanie oraz wysoce wytrzymałe. Powłoka nasion jest dość gruba oraz odporna na odkształcenia mogące powstać w trakcie potrząsania pojemnikiem z ziarenkiem. Odpowiednio przechowywane, ziarenko przetrwa okres nawet kilku lat, nie tracąc przy tym swojego wyjściowego kształtu ani nie ulegając deformacji. 

Polecamy sięgnąć po nasiona Critical Kush z oferty taniesianie.pl, popularnego polskiego sklepu konopnego. Jego asortyment opiera się wyłącznie na uznanych i sprawdzonych hodowlach, dostarczających maksymalnie zadowalających produktów. Wybierając nasiono od taniesianie.pl masz pewność, że uzyskujesz produkt wysoce odporny oraz wytrzymały, który wzbogaci i urozmaici Twoją kolekcję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here